הרב דוד הכהן - מוהל לברית מילה

מוסמך, מנוסה ובקיא.

ברית המילה, הינה אחת מן המצוות המסורתיות ביותר שקיימות ביהדות. ישנם גם כאלה שרחוקים מהדת ומקפידים בכל זאת, על ביצוע ברית המילה עבור בניהם, אם מטעמי בריאות או מסורת ואפילו מטעמים של לחץ משפחתי.

מוהל לברית מילה – כיצד לבחור?

הורים רבים כאשר הם עומדים מול החלטה לא פשוטה והיא באיזה מוהל לבחור?  האם המוהל הינו רופא? או אם המוהל הוא רב שיש לו ניסיון שנים ועושה שימוש בשיטות שונות ומתקדמות הכוללות אלחוש לרך הנולד באמצעות משחות אלחוש או זריקה מקומית?. אחד מהרבנים המוהלים המוכרים יותר, הינו הרב דוד הכהן – מוהל לברית מילה אשר כבר ערך מאות רבות של בריתות.

מטרתו של מוהל לברית מילה

מוהלים מקצועיים , כאלה שיש להם ניסיון רב שנים, עורכים ברית מילה כה מקצועית, כך שהיא עוברת ללא סכנה. בעת דימום חלילה, רב שהוא מוהל מקצועי, ימנע מיד ויעצור את הדימום. רבנים מוהלים מקצועיים כגון הרב דוד הכהן מוהל לברית מילה, מחזיקים ברישיון הסמכה הכולל מבחן הלכתי, מבחן של ידע רפואי וכן, ידע מעשי. הורים יודעים כי בחירת מוהל לרך הנולד, מותנית בבדיקת ההסמכה. רוב ההורים, מסתמכים על המלצות לגבי מוהלים מוכרים, כגון קרוב משפחה ועוד

דיון ביקורת לאחר ברית המילה

כל מוהל מוסמך, יגיע לביקורת, בכדי לבדוק את הרך הנולד שעבר ברית מילה באמצעותו. הורים רגועים, רק ימים ספורים לאחר ביצוע ברית המילה ובצדק. הרב דוד הכהן מוהל לברית מילה,  יעניק הוראות להורי התינוק ויבקש מהם להתקשר אליו בכל שאלה או סימנים מדאיגים שאולי יהיו משמעותיים, כך שלפחות את הימים ראשונים של הברית יעבור הרך הנולד בשלום. הורים רבים, מוצאים לנכון, כי הביקורת לאחר ברית המילה הינו גורם מכריע ומרגיע ומעדיפים כי רב מוהל, יבצע ביקורת. חשוב כי כאשר אתם בוחרים מוהל, הקפידו לקבל ממנו הנחיות לטיפול בחתך לאחר ברית המילה ויש לוודא בנוסף, לגבי זמינותו של המוהל במקרה של סיבוכים חלילה או שאלות כמו אם אף ניתן ליצור עמו קשר בשבתות וחגים.

הנחיות ברורות שיש לבצע לאחר ברית המילה

יש לציין, כי רוב בריתות המילה תעבורנה בשלום, אך תמיד יש לעקוב אחר ההנחיות וההוראות של המוהל, כך שהמקום יגליד במהרה. בערב הברית, הרב דוד הכהן מוהל לברית מילה, יגיע לביקור בית, בכדי לבדוק כי הכול כשורה והרך הנולד מחלים מהברית על פי הצפוי.

עוד על הרב דוד הכהן

פדיון הבן

למה הרב דוד הכהן?

הכנה

הסבר

לפני הכל הרב דוד הכהן יעניק לכם הסבר מפורט הכולל את כל הליך טקס ברית המילה.

ניסוח

הרב דוד כהן יכין עבורכם את הנוסחח המתאים עבורכם (אשכנז/עדות המזרח).

סיכום

הרב דוד הכהן יגיש לכם סיכום מלא הכולל את כל מה שצריך עבור ברית מילה.

אחריות

חברות

הרב דוד הכהן מאושר ע"י הרבנות הראשית ומשרד הבריאות

הכשרה

הרב דוד הכהן סיים בהצלחה והוכשר לביצוע ברית מילה ע"י הרבנות הראשית ומשרד הבריאות.

ניסיון

להרב דוד הכהן יש ניסיון רחב ועשיר בביצוע ברית מילה. המוהל מזה 40 שנים.

ברית המילה

אלחוש

במהלך הברית הרב דוד מבצע אלחוש מקומי המונע כאב לרך הנולד.

טיפול

הרב דוד הכהן מעניק עזרה וסיוע גם לאחר ברית מילה הכולל ביקור בית וטיפול ברך הנולד.

מזל טוב!

שתזכו לגדל את בנכם בנחת, בשלווה, ברוגע, בריאות, שמחה ולהביאו לחופה. בהצלחה!

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן