הרב דוד הכהן - הרב שלך לחתונה

חתונה מושלמת, מתחילה בחופה מרגשת.

הרב דוד הכהן – רב מזמר לחתונה.

אפשר לתאר באינספור מילים על חשיבות הבחירה של רב מזמר לחתונה, כזה שיארגן לכם היטב את טקס החופה ועל התכונות שיהיו בו, כאשר אתם ובני המשפחה וכן המוזמנים שלכם, יצאו מהחתונה מלאי חיוך. כאשר יום החתונה שלנו קרב, נדמה לנו שרגלינו כבר הולכות מאליהם על השביל שמוביל לחופה. הכניסה אל החופה הינה הדרך הטובה לשדרג אותה. ליווי של רב מזמר שישיר בחופה שלכם,, כאשר אתם רואים כיצד כולם מחייכים ומלווים אתכם לחופה עם עיניהם המעריצות. למרות שרבים באמצעות התקליטן, דואגים כי התקליטן ינגן שיר מוקלט שבחרתם לחופה, זה שונה בתכלית, מאשר רב אוטנטי מזמר.

הופעה חיה ועוד של רב מזמר לחתונה שיש לו קול שמימי שלבטח הוא אף חזן בבית הכנסת, גורם לקדושה גדולה בחתונה. יש לתכנן עם החזן, או הרב המזמר כיצד להפוך את החתונה שלכם למיוחדת יותר. אחד מהרבנים המזמרים הבולטים, הינו ללא ספק הרב דוד כהן, אשר שר בקולו הערב   הרב דוד כהן מגן יבנה. נוסח השירה הינה של יהדות ספרד.

דף הביתהטון החשוב באירוע החתונה הינו בטקס החופה והקידושין

הרב מתאים עצמו לטעם המוזיקלי של בני הזוג אשר מתכננים להינשא. הבחירה באיש מוכשר כגון הרב דוד הכהן רב מזמר לחתונה, יגרום כי הטון החשוב ביותר בחתונה יהיה בחופה באמצעות טקס מרגש אשר אפילו לא דמיינתם, כי טקס זה יהיה כה מוצלח בזכות קולו הערב. מדובר על רב מזמר מנוסה , אשר ליווה המון זוגות לחופה וקידושין. הרב דוד  כהן, ישלהב את הקהל הנוכח בחתונה, כאשר כבר יבין את הטעם המוזיקלי של המוזמנים. רגע הזיווג בין החתן לכלה, הינו רגע חשוב מאין כמוהו, כזה שישפיע על עתיד הזוג. מהבחינה הרוחנית, רגע החופה, הינו זה שמחבר בין שתי הנשמות ומי שמחבר נכון את הרגע החשוב הזה הינו רב מזמר מנוסה בעל קול שמימי, כקולו של הרב דוד כהן שרבים ממליצים עליו בחום.

הרב דוד הכהן –  מעצים את השמחה של הזוג בחתונתו

זוגות שעומדים להינשא כדת משה וישראל, במיוחד המסורתיים מחפשים רב מזמר לחתונה, אשר לא יאכזב אותם. באמצעות קריאה נכונה של הקהל, רב מזמר לטקס החתונה, לא זו בלבד שיהפוך את הרגע של בני הזוג לפנטסטי, כי אם ישלהב את הזוג ואת הקהל בשמחה. הרב דוד הכהן, הינו זמר חזן ופייטן אשר התמקצע עם השנים בליווי טקסים דתיים ושמחות. הרב דוד כהן, יסייע לזוגות ליצור את הכניסה לחופה בדרך שתמיד דמיינתם

היכרות

פגישה

פגישה עם הרב דוד כהן הכוללת הסבר מפורט על טקס החופה וסידורו.

ניסוח

ניסוח סדר חופה וקידושין כרצונכם (אשכנז/עדות המזרח).

סיכום

לאחר הפגישה והניסוח, תקבלו סיכום מפורט על סדר החופה והקידושין.

הכנה

רבנות

הרב דוד כהן יסייע לכם עם ניירת, טלפונים ועוד מול הרבנות הראשית לישראל.

יום החתונה

הרב דוד ידאג לתזכר אתכם על הפרטים הקטנים כגון: טלית, כוס קידוש ועוד.

רענון

רענון קצר על סדר חופה וקידושין חשוב מאוד לפני התחתלו.

חופה

שיר כניסה

שיר כניסה מכובד מאת הרב דוד כהן

חופה מרגשת

טקס חופה מרגש עם קולו הערב והנעים של הרב דוד כהן.

מזל טוב!

תזכו להקים בית נאמן בישראל. לחיות אחד עם השנייה בכבוד, באהבה, בשלום, בשמחה ובנחת. בהצלחה!

מעוניינים בחופה מרגשת?

צרו קשר עם הרב דוד הכהן עוד היום