הרב דניאל כהן - מוהל לברית מילה

מוסמך, מנוסה ובקיא.

ברית המילה, הינה אחת מן המצוות המסורתיות ביותר שקיימות ביהדות. ישנם גם כאלה שרחוקים מהדת ומקפידים בכל זאת, על ביצוע ברית המילה עבור בניהם, אם מטעמי בריאות או מסורת ואפילו מטעמים של לחץ משפחתי.

מוהל לברית מילה - כיצד לבחור?

הורים רבים כאשר הם עומדים מול החלטה לא פשוטה והיא באיזה מוהל לבחור?  האם המוהל הינו רופא? או אם המוהל הוא רב שיש לו ניסיון שנים ועושה שימוש בשיטות שונות ומתקדמות הכוללות אלחוש לרך הנולד באמצעות משחות אלחוש או זריקה מקומית?. אחד מהרבנים המוהלים המוכרים יותר, הינו הרב דניאל כהן - מוהל לברית מילה אשר כבר ערך מאות רבות של בריתות.

מטרתו של מוהל לברית מילה

מוהלים מקצועיים , כאלה שיש להם ניסיון רב שנים, עורכים ברית מילה כה מקצועית, כך שהיא עוברת ללא סכנה. בעת דימום חלילה, רב שהוא מוהל מקצועי, ימנע מיד ויעצור את הדימום. רבנים מוהלים מקצועיים כגון הרב דניאל כהן מוהל לברית מילה, מחזיקים ברישיון הסמכה הכולל מבחן הלכתי, מבחן של ידע רפואי וכן, ידע מעשי. הורים יודעים כי בחירת מוהל לרך הנולד, מותנית בבדיקת ההסמכה. רוב ההורים, מסתמכים על המלצות לגבי מוהלים מוכרים, כגון קרוב משפחה ועוד

ביקורת לאחר ברית המילה

כל מוהל מוסמך, יגיע לביקורת, בכדי לבדוק את הרך הנולד שעבר ברית מילה באמצעותו. הורים רגועים, רק ימים ספורים לאחר ביצוע ברית המילה ובצדק. הרב דניאל כהן מוהל לברית מילה,  יעניק הוראות להורי התינוק ויבקש מהם להתקשר אליו בכל שאלה או סימנים מדאיגים שאולי יהיו משמעותיים, כך שלפחות את הימים ראשונים של הברית יעבור הרך הנולד בשלום. הורים רבים, מוצאים לנכון, כי הביקורת לאחר ברית המילה הינו גורם מכריע ומרגיע ומעדיפים כי רב מוהל, יבצע ביקורת. חשוב כי כאשר אתם בוחרים מוהל, הקפידו לקבל ממנו הנחיות לטיפול בחתך לאחר ברית המילה ויש לוודא בנוסף, לגבי זמינותו של המוהל במקרה של סיבוכים חלילה או שאלות כמו אם אף ניתן ליצור עמו קשר בשבתות וחגים.

הנחיות ברורות שיש לבצע לאחר ברית המילה

יש לציין, כי רוב בריתות המילה תעבורנה בשלום, אך תמיד יש לעקוב אחר ההנחיות וההוראות של המוהל, כך שהמקום יגליד במהרה. בערב הברית, הרב דניאל כהן מוהל לברית מילה, יגיע לביקור בית, בכדי לבדוק כי הכול כשורה והרך הנולד מחלים מהברית על פי הצפוי.

למה הרב דניאל כהן?

הכנה

הסבר

לפני הכל הרב דניאל כהן יעניק לכם הסבר מפורט הכולל את כל הליך טקס ברית המילה.

flower2.png

ניסוח

הרב דניאל כהן יכין עבורכם את הנוסחח המתאים עבורכם (אשכנז/עדות המזרח).

flower2.png

סיכום

הרב דניאל כהן יגיש לכם סיכום מלא הכולל את כל מה שצריך עבור ברית מילה.

אחריות

חברות

הרב דניאל כהן חבר באיגוד המוהלים העולמי

flower2.png

הכשרה

הרב דניאל כהן סיים בהצלחה והוכשר לביצוע ברית מילה ע"י מכון "ברית אליהו" בבני ברק.

flower2.png

ניסיון

להרב דניאל כהן יש ניסיון רחב ועשיר בביצוע ברית מילה. הרב דניאל רכש ניסיון אף מאביו "הרב דוד הכהן" המוהל מזה 30 שנים.

ברית המילה

אלחוש

במהלך הברית הרב דניאל מבצע אלחוש מקומי המונע כאב לרך הנולד.

flower2.png

טיפול

הרב דניאל כהן מעניק עזרה וסיוע גם לאחר ברית מילה הכולל ביקור בית וטיפול ברך הנולד.

flower2.png

מזל טוב!

שתזכו לגדל את בנכם בנחת, בשלווה, ברוגע, בריאות, שמחה ולהביאו לחופה. בהצלחה!

מעוניינים לשמוע עוד?

צרו קשר עוד היום עם הרב דניאל כהן