הרב דניאל כהן

בר מצווה מוצלחת, מתחילה בהכנה טובה.

הגיל שבו מגיעים למצוות על פי המנהג היהודי הינו מרגש עבור כל נער. גם במשפחות חילוניות עורכים את הטקס על כל מנהגי המסורת הכרוכות בטקס זה. גם אם חגיגת בר המצווה, אינה נעשית בפאר והדר, יש לזכור כי יש להכין את נער בר המצווה לקריאת הפרשה, הדרשה והשינון הנכון והטעמה של ההקראה, חייבת להתבצע באמצעות מורה שהוא רב.

בחירה של הרב - הכנה לבר מצווה

יש לבחור את הרב הנכון כגון רב שיש עליו המלצות רבות. הרב דניאל כהן הכנה לנער בר המצווה כבר עוסק בתחום זה שנים רבות ויודע להכין את הנער, כך שכאשר יעלה בבית הכנסת בשבת חתן לקרוא את הדרשה שלו הנער יהיה עם הרבה ביטחון ויקרא בהטעמה על פי מנהגי יהדות ספרד.

יש לדעת, כי קיימים מנהגים שונים לגבי תפקידו של חתן בר המצווה. בקהילות שונות, נהוג כי בזמן העלייה לתורה, קורא חתן בר המצווה קטע אחד או יותר, משבעת הקטעים וכן את המפטיר וישנם כאלה, הנוהגים לקרוא את ההפטרה.

העלייה לתורה וההכנות הדרושות לכך

החלק שדורש את רוב ההכנות לחתן בר המצווה, הינה העלייה לתורה.  זו תהיה לרוב, הופעתו הראשונה של הנער מול הרבה אנשים ודווקא בהופעה זו, יהיה עליו לזכור טקסט ארוך מתוך פרשת השבוע, כאשר מדובר על נער חילוני, הקראה עם טעמים, ללא שגיאות תהיה קשה עבורו. זו הסיבה השיש להכין מראש את הנער וללמדו את הטקסט בצורה נכונה ואף בעל פה. אפ רב מנוסה כמו הרב דניאל כהן הכנה לנער בר מצווה, אשר מכין את הנער לקריאה נכונה שוטפת. בתורה ישנם טעמים וניגונים, במיוחד בהקראה של הדרשה או הפרשה שאותה צריך ללמוד הנער. לימוד הטקסט באמצעות הרב דניאל כהן, יסייע לנער להתחבר לפרשת השבוע שמוקראת סביב תאריך לידתו של הנער, מה שעשוי יהיה לחבר אותו יותר לאירוע.

בחירת מורה נכון שיתאים עבור נער בר המצווה

באמצעות מורה מיוחד לבר המצווה שלרוב, רצוי כי יהיה זה רב, הנער יידע, כיצד לקרוא נכון. לימוד לבר המצווה,  הוא דבר נפוץ גם היום, כך שלא יהיה קשה לאתר את הרב הנכון. יש לוודא בנוסף, כי הנער יאהב ללמוד את הדרשה עם אדם מנוסה ונעים הליכות, כמו הרב דניאל כהן הכנה לנער בר מצווה, אשר הכין מאות חתני בר מצווה בהצלחה רבה.  יש לבחור את הרב המתאים לקהילה שלכם אם מדובר על עדות יהודי ספרד או אשכנז, מה שיקל וימקד עליכם את הבחירה.

מה בנכם יקבל אצל הרב דניאל?

מפגש

פגישה

לפני תחילת ההכנה, הרב דניאל יפגש עמכם לקבלת אינפורמציה.

flower2.png

הכנה

במפגש הרב ישמע מכם את רצונותיכם ותעשן התאמת ציפיות עבור בנכם.

flower2.png

סיכום

בסיום המפגש תקבלו חוברת סיכום הכוללים נוסח הפרשה, סגנון הדרשה, מה צריך ועוד.

הכנה

פרשת השבוע

הכרב דניאל כהן יכין את בנכם לקריאת פרשת השבוע בבית הכנסת בנעימות ובזמרה.

flower2.png

דרשה

הרב דניאל כהן יכין בתיאומכם את דרשת הבר מצווה עבור בנכם עד לבקיאות מלאה של הנער העולה.

flower2.png

חזרה

חזרה נוספת וסוג של מבחן כדי לוודא שנהער מוכן לקראת יומו הגדול

רענון

חזרה מהירה

בימים שלפני טקס הבר מצווה, הרב דניאל יחזור עם בנכם על החומר הנלמד וזאת כדי לרענן את זכרונו ולמטב את התוצאה הטובה ביותר.

flower2.png

סיוע

במידת הצורך, הרב דניאל יסייע לילדכם אף בבר מצווה או בשבת חתן בעת העלייה.

flower2.png

מזל טוב

נאחל לכם הרבה מזל טוב ובהצלחה

מעוניינים לשמוע עוד?

צרו קשר כעת עם הרב דניאל כהן