הרב דניאל כהן - הרב שלך לחתונה

חתונה מושלמת, מתחילה בחופה מרגשת.

הרב דניאל כהן - רב מזמר לחתונה.

אפשר לתאר באינספור מילים על חשיבות הבחירה של רב מזמר לחתונה, כזה שיארגן לכם היטב את טקס החופה ועל התכונות שיהיו בו, כאשר אתם ובני המשפחה וכן המוזמנים שלכם, יצאו מהחתונה מלאי חיוך. כאשר יום החתונה שלנו קרב, נדמה לנו שרגלינו כבר הולכות מאליהם על השביל שמוביל לחופה. הכניסה אל החופה הינה הדרך הטובה לשדרג אותה. ליווי של רב מזמר שישיר בחופה שלכם,, כאשר אתם רואים כיצד כולם מחייכים ומלווים אתכם לחופה עם עיניהם המעריצות. למרות שרבים באמצעות התקליטן, דואגים כי התקליטן ינגן שיר מוקלט שבחרתם לחופה, זה שונה בתכלית, מאשר רב אוטנטי מזמר.

הופעה חיה ועוד של רב מזמר לחתונה שיש לו קול שמימי שלבטח הוא אף חזן בבית הכנסת, גורם לקדושה גדולה בחתונה. יש לתכנן עם החזן, או הרב המזמר כיצד להפוך את החתונה שלכם למיוחדת יותר. אחד מהרבנים המזמרים הבולטים, הינו ללא ספק הרב דניאל כהן, אשר שר בקולו הערב שירש מאביו הרב דוד כהן מגן יבנה. נוסח השירה הינה של יהדות ספרד.

הטון החשוב באירוע החתונה הינו בטקס החופה והקידושין

הרב מתאים עצמו לטעם המוזיקלי של בני הזוג אשר מתכננים להינשא. הבחירה באיש מוכשר כגון הרב דניאל כהן רב מזמר לחתונה, יגרום כי הטון החשוב ביותר בחתונה יהיה בחופה באמצעות טקס מרגש אשר אפילו לא דמיינתם, כי טקס זה יהיה כה מוצלח בזכות קולו הערב. מדובר על רב מזמר מנוסה , אשר ליווה המון זוגות לחופה וקידושין. הרב דניאל כהן, ישלהב את הקהל הנוכח בחתונה, כאשר כבר יבין את הטעם המוזיקלי של המוזמנים. רגע הזיווג בין החתן לכלה, הינו רגע חשוב מאין כמוהו, כזה שישפיע על עתיד הזוג. מהבחינה הרוחנית, רגע החופה, הינו זה שמחבר בין שתי הנשמות ומי שמחבר נכון את הרגע החשוב הזה הינו רב מזמר מנוסה בעל קול שמימי, כקולו של הרב דניאל כהן שרבים ממליצים עליו בחום.

הרב דניאל כהן- מעצים את השמחה של הזוג בחתונתו

זוגות שעומדים להינשא כדת משה וישראל, במיוחד המסורתיים מחפשים רב מזמר לחתונה, אשר לא יאכזב אותם. באמצעות קריאה נכונה של הקהל, רב מזמר לטקס החתונה, לא זו בלבד שיהפוך את הרגע של בני הזוג לפנטסטי, כי אם ישלהב את הזוג ואת הקהל בשמחה. הרב דניאל כהן, הינו זמר חזן ופייטן אשר התמקצע עם השנים בליווי טקסים דתיים ושמחות. הרב כהן, יסייע לזוגות ליצור את הכניסה לחופה בדרך שתמיד דמיינתם

היכרות

פגישה

פגישה עם הרב דניאל כהן הכוללת הסבר מפורט על טקס החופה וסידורו.

flower2.png

ניסוח

ניסוח סדר חופה וקידושין כרצונכם (אשכנז/עדות המזרח).

flower2.png

סיכום

לאחר הפגישה והניסוח, תקבלו סיכום מפורט על סדר החופה והקידושין.

הכנה

רבנות

הרב דניאל כהן יסייע לכם עם ניירת, טלפונים ועוד מול הרבנות הראשית לישראל.

flower2.png

יום החתונה

הרב דניאל ידאג לתזכר אתכם על הפרטים הקטנים כגון: טלית, כוס קידוש ועוד.

flower2.png

רענון

רענון קצר על סדר חופה וקידושין חשוב מאוד לפני התחתלו.

חופה

שיר כניסה

שיר כניסה מכובד מאת הרב דניאל כהן

flower2.png

חופה מרגשת

טקס חופה מרגש עם קולו הערב והנעים של הרב דניאל כהן.

flower2.png

מזל טוב!

תזכו להקים בית נאמן בישראל. לחיות אחד עם השנייה בכבוד, באהבה, בשלום, בשמחה ובנחת. בהצלחה!

מעוניינים בחופה מרגשת?

צרו קשר עם הרב דניאל כהן עוד היום